You are here:
 
 
Delicious
 
 
 
 

Gündem

Başkan Vural’dan Kurtuluş Günü Mesajı

e-Posta Yazdır

Başkan Vural’dan Kurtuluş Günü Mesajı

Kaymakam,Suriyelilerle Bayramlaştı

e-Posta Yazdır

        

 

İslahiye İlçe Kaymakamı Ünal Çakıcı, ülkelerindeki iç karışıklıktan kaçarak Türkiye’ye sığınan ve İslahiye’deki  çadır kentte barınan  Suriyeliler’in Kurban Bayramını kutladı. Çakıcı, eşini 5 yıl önce  kaybeden 75 yaşındaki Suriyeli Hamoud Mahmoud Al Mouhmad’e “evleneceğin eşi bulduğunda düğününü ben yapacağım “dedi.
       

Tayyar,Bayramda Seçim Bölgesinde

e-Posta Yazdır

 Ak Parti Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar, geldiği seçim bölgesinde Bayram Namazını Opet Camiinde kılarken namaz çıkışı vatandaşlarla bayramlaştı.

Başkan Uludağ'dan Açıklama

e-Posta Yazdır

İslahiye Belediye Başkanı Malike Uludağ, 19 milyon TL borçla devraldıkları belediyeyi borç batağından kurtarmak için gece gündüz çalıştıklarını söyledi.

 

 

SP İlçe Başkanlığına Ali Göl Atandı

e-Posta Yazdır

İslahiye Saadet Partisi İlçe Başkanlığı görevine  siyasete 1988 yılında Refah Partisinde Gençlik kolları yönetim kurulu üyeliyle başlayan Tugra Medikal sahibi Ali Göl  atandı.

 

İSLAHİYEHABER: İslahiye Saadet Partisi İlçe Başkanlığı görevine getirilen ve siyasete 1988 yılında Refah Partisinde Gençlik kolları yönetim kurulu üyeliğiyle başlayan, Refah Partisi kapatıldıktan sonra Fazilet Partisi kurucu üyesi ve yönetim kurulu üyesi görevinde bulunan Ali Göl Atandı. Siyasi cizgisinde asla taviz vermeyen ve siyasi cizgisini koruyan Ali Göl, Fazilet Partisinin Kapatılmasıyla Ak parti Kurucu üyesi, yönetim kurulu üyesi, mali ve idari işlerden sorumlu ilçe başkanı yardımcılığı görevini 8 yıl büyük bir özveriyle yürüttü. Sadet Partisi Genel Merkezinin  israrı üzerine Saadet Partisi İl Başkanı Hayri Kamalı tarafından Saadet Partisi İlçe Başkanlığına atanarak teşkilatı kurma görevi verilen Ali Göl çalışmalara başladı. Medikal isiyle uğraşan Ali Göl, Siyasi cizgimde asla taviz vermeden bugüne kadar geldiğini, bugün görevini üstlendiğim Saadet partisiyle başladığım siyasete yine saadete partisinde devam ederek de siyasi cizgimi koruduğu belirterek 2013 yılında Sadet partisinin ilçe teşkilatının kurarak göreve başlayacaklarını söyledi. /www.islahiyehaber.com

 

 

İslahiye TEDAŞ’ta görev değişimi

e-Posta Yazdır

İslahiye İlçe TEDAŞ İşletme Başmühendisliği görevinden TEDAŞ Gaziantep Sistem İşletme Müdürlüğüne atanan Hakan Şahin’in yerine, TEDAŞ İşletme Müdürlüğü’ne Hayrettin Kaçarlar atandı.

Tayyar,Bölge Cazibe Merkezi Olacak

e-Posta Yazdır

İslahiye Ticaret Odasının Düzenlediği “İstişare ve Bilgilendirme “toplantısına katılan AK Parti Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar, İslahiye ve Nurdağı'da yapılacak projelerle bölgenin kaderini değişirken cazibe merkezi olacak dedi.

İKA Bilgilendirme Toplantısı

e-Posta Yazdır

İslahiye de yapılan GAP Bölge Kalkınma idaresi İpek Yolu Kalkınma Ajansı bilgilendirme toplantısında Yeni Teşvikler, Yatırımlar ve Krediler hakkında bilgi verildi.İslahiye  Ticaret Odası Toplantı Salonuda Gerçekleşen  İpek Yolu Kalkınma Ajansının 2 etap buluşmasında  İKA uzmanı Hamit Doğan, İpek yolu  kalkınma ajansının kredileri ve teşvik uygulamaları hakkında işletmecilere ve kurumları bilgilendirerek Yeni çıkan teşvik yasasının yatırımcılara sağladığı faydaları ile  iş adamlarına ve projelere büyük avantajlar sunduğunu söyledi.

Suriyelilere Gıda Yardımı

e-Posta Yazdır

Ülkelerindeki savaşta kaçarak Türkiye ye ve İslahiye çadır kentte sığınan Suriyelilere, Suudi Arabistan'dan 5 tır dolusu gıda, temizlik, hijyen ve sağlık  malzemesi yardımında bulunuldu. Ülkelerindeki savaşta kaçarak Türkiye ye ve İslahiye çadır kentte sığınan Suriyelilere, Suudi Arabistan'dan 5 tır dolusu gıda, temizlik, hijyen ve sağlık  malzemesi yardımında bulunuldu.İslahiyehaber gazetesi  muhabirinin aldığı bilgiye göre, uçakla Gaziantep'e getirilen yardım malzemeleri, 5 tırla İslahiye ilçesindeki çadır kentte kalan sığınmacılara ulaştırıldı.

Bahçesinde Dev Biber Yetiştirdi

e-Posta Yazdır

İslahiye de evinin bahçesinde sebze ve meyve yetiştiren vatandaş yetiştirdiği 250 gram ağırlığındaki Kırmızı Biberi görenler gözlerine inanamıyor.
İslahiye Atatürk Mahallesinde  oturan  Osman Apaydın (48), Evinin bahçesinde hobi olarak yaptığı sebze yetiştiriciliğinde  ilk kez 250 gram ağırlığında kırmızı dolmalık biber yetiştirince kendiside görenlerde şaşırdı.

Bakanlığın 1.Yıl Değerlendirilmesi

e-Posta Yazdır

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin, medya kuruluşlarının temsilcileriyle Devlet Konukevi'nde bir araya gelerek, bakanlıktaki bir yılını değerlendirdi.

Sayfa 1 / 21

 • «
 •  Başlangıç 
 •  Önceki 
 •  1 
 •  2 
 •  3 
 •  4 
 •  5 
 •  6 
 •  7 
 •  8 
 •  9 
 •  10 
 •  Sonraki 
 •  Son 
 • »
 
 
 
 

SON HABERLER

POPÜLER HABERLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Haber Merkezi
Cumhuriyet Mahallesi Postahane Karşısı
İslahiye/GAZİANTEP

 

İrtibat Telefonları
Merkez : 0 342 862 58 32
Adem ŞİMŞEK : 0 542 418 40 00
Kadir ÇELİK : 0 532 525 48 86

 

islahiyehaber@hotmail.com

İSTATİSTİK

Üyeler : 803
İçerik : 2337
Web Bağlantıları : 1
İçerik Tıklama Görünümü : 4930799